Prenájom priestorov

Prenájom skladových priestorov v Nových Zámkoch

Ponúkame na prenájom skladové priestory so všetkým potrebným vybavením za férovú cenu. Sklady sa nachádzajú v Nových Zámkoch v priemyselnej zóne Novofruct len 300m od colného úradu. Na ploche 1500m2 sa nachádza 1300 paletových miest. Ideálne riešenie skladovania či už ide o krátkodobý alebo dlhodobý prenájom.

Kľúčové vlastnosti:

Výborná poloha – Naša nehnuteľnosť je strategicky situovaná v priemyselnej zóne Novofruct v Nových Zámkoch, vstup do areálu je priamo z hlavného dopravného ťahu.

Dobrý prístup – Sklady majú vlastnú prístupovú cestu, betónovú odstavnú plochu pre nákladné autá a nakladacie rampy.

Kompletné vybavenie – Priestory prenájmu sú zastavané novými paletovými regálmi s kapacitou až 1300 paletových miest. V prípade potreby sú k dispozícii vysokozdvižné vozíky (VZV) a elektrické paletové vozíky s obsluhou.

Blízkosť colného úradu – Colný úrad je vzdialený len 300 metrov od nášho skladu, čo uľahčuje všetky colné a dovozné procedúry.

Cena a podmienky:

Cenu prenájmu a ďalšie podrobnosti poskytneme na vyžiadanie. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke alebo priamo na telefónnom čísle uvedenom nižšie

Lokalita:

Sklady sa nachádzajú v priestoroch areálu Novofruct, majú vlastnú príjazdovú cestu a sú 300 m od Colného úradu.

Kontaktujte nás:

Telefón: +421 905 201 023
Kontaktný formulár: zobraziť formulár
Tešíme sa na spoluprácu s vami a na to, že vám poskytneme ideálne riešenie pre vaše skladové potreby v Nových Zámkoch

Fotogaléria:

Naše ďalšie služby:

Vypracovanie registratúrneho poriadku a registratúrneho plánuKomplexná správa registratúry - archiváciaSpracovanie a archivovanie záznamov zaniknutých spoločnostíDigitalizácia dokumentovPoradenstvoPotrebujete pomoc ?

Kontaktujte nás pre konzultáciu alebo vypracovanie cenovej ponuky